Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Total Body

    Sıkılaşmak ve yağ yakmak istiyorsanız bu program size göre. Vücuttaki tüm kasları çalıştıran programın ilk yarısında vücudun üstü, ikinci yarısında kalça ve bacak kasları çalışıyor. Sıkı kaslar ve düz bir karın için...

Toplam vücut egzersiz iki farklı şeyler, her iki genel fitness önemli bir parçası olarak kabul başvurabilir. Dönem farklı egzersizlerle kaslar için vücutta bir fitness programı tamamlamak için yapılır vücut egzersiz rutinleri, çeşitli bakabilirsiniz. Ayrıca, kendileri tarafından bir iş olarak tüm vücut tren yapılmaktadır tek vücut egzersiz egzersizleri bakabilirsiniz. gövde, toplam vücut jimnastik salonu iş için performans tek egzersiz veya tüm rutinleri olsun daha fazla kalori yakar ve en standart egzersiz fazla kas çalışır.

Toplam vücut egzersiz programı veya rutin, zaman çeşitli miktarlarda, jimnastik ya, kişisel antrenör, ya da evde ile tamamlanabilir. Total vücut egzersiz genellikle hafif ağırlıklarla ve her kas için düşük egzersizleri yapılır. toplam beden iş, bir kişi büyük olasılıkla, her kas için üç set, biseps, triseps, göğüs, omuzlar, sırt yapıyor ve aynı iş içinde ayakların farklı kasların bir egzersiz yapacağız. toplam vücut egzersiz Bu tür serbest ağırlık makineleri, ağırlık kaldırma, ya da direnç kablolarla yapılabilir. O da büyük olasılıkla bu tür çalışan ya da sabit bir eliptik makinede zaman olarak karın egzersiz ve kardiyovasküler egzersiz, eşlik ediyor.

Genellikle haftada üç ya da dört gün dinlenme bir gün arasında tamamlanan, toplam vücut egzersiz hızlı kas ve tanımı kazanmaya ve vücudun birlikte tüm kasların çalışmasını sağlamak kullanılır. kas inşa etmeye çalışırken diğer egzersiz yetersizliği yapılır iken, tüm vücut egzersiz değildir. Bu yöntem bir tam vücut antremanı arasında düzelme süresi ile ilgili olarak uzun sürebilir toparlanma zamanı gerektirir iki veya üç saat gibi.

Total vücut workouts makineler ve iş tezgahları özellikle egzersiz için bu tür tasarlanmış tamamlanabilir. makineleri bu tür üzerinde Total vücut egzersiz birden fazla aynı anda kas çalışma yapılabilir. Tezgahları da sadece bir kas yerine, böylece olası bir anda çeşitli kas çalışmak için, toplam beden iş daha hızlı bir şekilde tamamlandı getting kasların setleri izole düzenli egzersiz.

rutin ve programların toplam beden iş için tasarlanmış ek olarak, adının da ve en popüler erken egzersiz videoları fitness ünlü yayınladığı biri için politikacı Arnold Schwarzenegger döndü kullanıldı. Görünümü en türünün sevilen ve en çok satan arasında toplam vücut egzersiz videoları 1980'lerden beri.
ZUMBA® artık Türkiye’de PERFETTO SPORTS CLUB AYRICALIĞIYLA Devamı
Ders programımız yenilenmiştir.Güncel ders programlarımızı sitemizin derDevamı

Copyright © 2011 Perfetto Sports Club | Tüm Hakları Saklıdır.  Onel Matbaa  Web Tasarım & Yazılım Mehmet Türkoğlu