Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Zumba Derslerimiz Başlamıştır
  Zumba Derslerimiz Başlamıştır

ZUMBA® artık Türkiye’de PERFETTO SPORTS CLUB AYRICALIĞIYLA

Dünya’nın her yerinde milyonlarca insan tarafından yapılan ZUMBA® artık Türkiye'de PERFETTO SPORTS CLUB'de Eğlenerek, dans ederek fitness yapmak isteyen, zayıflamak, form tutmak isteyen herkesi salonumuza davet ediyoruz.

Peki nedir Zumba?

Günümüzde milyonlarca insan tarafından yapılan EĞLENCELİ ve KOLAY bir fitness – dans programıdır. ZUMBA ile kilo verebilir, formunuzu koruyabilirsiniz. En güzeli de hem SPOR yapacak hem de büyük KEYİF alacaksınız…

Müzik eşliğinde yapılan ZUMBA, dinamik çalışma sistemi üzerine kurulmuştur. Yavaş ve hızlı tempolu yapılabilmektedir. Kalorileri yakarken, bir yandan kaslarınızı çalıştıracaksınız, bir yandan da vücudunuzu esneteceksiniz.

ZUMBA; Latin Dans müzikleri ve Latin Dans adımları ile harmanlanmıştır. Kanınızı kaynatacak olan bu ritimlere kendinizi bırakın!

 

Diğer Haberler
ZUMBA® artık Türkiye’de PERFETTO SPORTS CLUB AYRICALIĞIYLA Dünya’nın her yerinde milyonlarca insan tarafından yapılan ZUMBA® artık Türkiye'de PERFETTO SPORTS CLUB'de Eğlenerek, dans ederek fitness yapmak isteyen, zayıflamak, form tutmak isteyen herkesi salonumuza davet ediyoruz. Peki nedir Zumba? Günümüzde milyonlarca insan tarafından yapılan EĞLENCELİ ve KOLAY bir fitness – dans programıdır. ZUMBA ile kilo verebilir, formunuzu koruyabilirsiniz. En güzeli de hem SPOR yapacak hem de büyük KEYİF al..Devamı
Ders programımız yenilenmiştir.Güncel ders programlarımızı sitemizin ders programı menüsünden takip edebilirsiniz.
ZUMBA® artık Türkiye’de PERFETTO SPORTS CLUB AYRICALIĞIYLA Devamı
Ders programımız yenilenmiştir.Güncel ders programlarımızı sitemizin derDevamı

Copyright © 2011 Perfetto Sports Club | Tüm Hakları Saklıdır.  Onel Matbaa  Web Tasarım & Yazılım Mehmet Türkoğlu